Aster Menu

Maak kennis met Meltem: De drijvende kracht achter het Aster Café

29-08-2024

Graag stellen we jullie voor aan Meltem Acar, onze nieuwe aanwinst die sinds begin augustus 2024 het Aster-team versterkt als facilitair coördinator. Meltem, 36 jaar oud en van Turkse afkomst, is geboren en getogen in Zaanstad. Na haar opleiding tot Sociaal Pedagogisch Medewerker heeft ze jarenlange ervaring opgedaan in diverse kinderdagverblijven. Nu woont Meltem al tien jaar met veel plezier in Alphen aan den Rijn, samen met haar man en hun twee prachtige zoons.

Naast haar werk houdt Meltem ervan om te wandelen, te borduren, boeken te lezen, en vooral om tijd door te brengen met haar gezin. Maar bovenal heeft Meltem een grote passie voor koken, iets wat haar altijd heeft verbonden met haar familie en vrienden. Dit culinaire talent bracht haar uiteindelijk naar Aster.

Vijf jaar lang werkte Meltem bij ‘Okee Bedrijfsdiensten B.V.’ als interieurmedewerkster, waarbij Aster een van haar klanten was. Tijdens deze periode ontstond het idee om haar kooktalent in te zetten voor Aster, een idee dat Richard Vermeer op een gegeven moment aandroeg. Met de vernieuwing van de keuken werd het Aster Café geboren, en Meltem maakte de stap naar een nieuwe rol: facilitair coördinator.

Meltem’s rol bij Aster is veelzijdig en inspirerend. Ze zorgt zowel voor de interieurverzorging als voor de catering. Elke ochtend begint in het Aster Café met frisse en gezonde smoothies, gevolgd door een warme lunch met soep, diverse salades en een wisselend aanbod aan gerechten, allemaal met zorg en liefde door Meltem bereid.

Voorlopig ziet Meltem haar toekomst bij Aster Café rooskleurig en gezellig tegemoet. Haar passie voor koken en haar inzet zorgen dagelijks voor een warm welkom in het hart van Aster.

Welkom bij het Aster-team, Meltem!

Hulp op afstand
Vul hier de code in die u van ons krijgt:

browsehappy.com sluiten